Nakrmte mi pokémoníka


Září 2006

komentáře

17. září 2006 v 20:59 komentáře
Zde si můžete psát komentáře. Ale prosím nenádávejte tu sprostě!!!
děkuji

vtipy o zvířatech

13. září 2006 v 19:53 vtipy
Jsou dvě slepice a jeden kohout a hrajou na schovku. Kohout piká. Jedna slepice se schová do kurníku a druhá do šopy. Kohout dopočítal, jde zakopne a řekne:,, Kurníkšopa!" Obě slepice vyběhnou a řeknou:,, to neplatí ty ses díval!"
Přijde kačena do baru a chce si obědnat:,, Máš pivo?" Barman odpoví:,,Kačenám nenalívám, vypadni!" Kačena odejde, ale druhý den se vrátí a zase chce pivo. Barman:,,Říkal jsem ti, že kačeny neobsluhujeme, vypal!"Kačena odejde, ale když další den příjde a chce znovu pivo barman jí vyhrožuje:,,Jestli tady příjdeš ještě jednou, zastřelím tě!"Kačena odpovípříjde i čtvrtý den a zeptá se barmana:,,Máš pušku?" Barman odpoví:,,Ne."A kačena :,,Tak v tom případě:můžu dostat pivo?"
Sedí mravenec u rybníka a máčí banán ve vodě. Jde kolem slon a ptá se:,,Mravenče co to děláš???" Mravenec říká:,, Když mi dáš jedno euro tak ti to řeknu. Slon vytáhne z peněženky jedno euro, dá ho mravencovi a mravenec říká:,,Máčím tady banán ve vodě!" ,, Mravenče ty jsi hloupý!" A mravenec na to:,,Hloupý možná, ale od rána jsem si už vydělal sto euro!"
Jsou dvě blechy u cesty. Jde kolem pes a jedna blecha řika:,, dělej už nám to jede."
Jarek se ptá:,, Frede proč se ten tvůj pes tak na mě dívá?!" Fred odpoví:,, On se takhle vždycky dívá, když jí někdo z jeho misky."
,,Můj pes je strašně inteligentní! Vždycky mi přinese noviny!" ,, Já vím, můj pes mi to říkal."
Policistka prodává policejního psa. Jedna paní si ho prohlíží a říká:,, Je to moc hezký pes, ale proč má na hlavě tu lisinku?" ,,To proto, aby tam mohl mít majáček."