Nakrmte mi pokémoníka


Leden 2010

Něco o Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

21. ledna 2010 v 15:33 Filmy
Jsou tu manželé Seaverovi se svými třemi dětmi, které má každé svého mazlíčka. Nejstarší Petr starého moudrého psa Shadowa, jeho mladší sestra Hope kočku Sassy a nejmladší Jamie mladého ztřeštěného buldoka Chance. Jejich nové dobrodružství začíná ve chvíli, kdy se Seaverovi chystají na dovolenou do Kanadské přírody a rozhodnou se vzít trojici rodinných mazlíčků s sebou, aby už neriskovali další případné rozdělení. Neukázněný Chance však na san franciském mezinárodním letišti uteče ze své přepravní boudy a věrní přátelé Shadow a Sassy ho musí následovat. Takže když letadlo odletí bez nich, čeká trojici další dobrodružná cesta. Rozhodnou se totiž vrátit domů, do domu Seaverových, který stojí na předměstí San Francisca. Odvážně se vydají do velkoměstské džungle, kde na ně v ulicích čeká celá řada nebezpečných i zábavných příhod a také setkání s celou řadou psů a voříšků jako je Riley, Pete, Ashean, Spike, Stokey nebo krásná a svůdná Delilah.

obrazek

Něco o Neuvěřitelná cesta 1

20. ledna 2010 v 15:32 Filmy
Táta, máma, tři děti, dva psi a kočka. Takové je složení jedné prima rodiny. Někdy si navzájem popletou talíře, jindy postele. Spojuje je společný dům a ještě jedna věc - všichni mluví! Jednou však musí dvounožci odjet na pár týdnů do vzdáleného města - a zvířata musí k hodné, ale cizí tetě na venkov. Všem je to líto, ale nedá se nic dělat ... Nebo dá ? Dá! A tak se dva psovití a jedna - trochu zhýčkaná - šelmička kočkovitá vydají na dobrodružství. Někdy je dobře, jindy je hlad, někde číhá medvěd, jinde nevrlý dikobraz. Pouť je to strastiplná, ale díky vzájemnému přátelství a humoru - především psímu - všichni tři vandráci nakonec skončí v náručích svých nejmilejších. Nový snímek z produkce Walta Disneye naplňuje beze zbytku představy svého zakladatele o filmové zábavě - na své si přijdou rodiče i jejich ratolesti.

obrazek

Něco o Zachraňte Willyho 3

19. ledna 2010 v 15:30 Filmy
Kosatka Willy se setkává s přítelem Jessem, jenž pomalu dospívá a o prázdninách pracuje na malé výzkumné lodi u pobřeží Tichého oceánu. Willyho a jeho rodinu však ve stejných vodách ohrožuje velrybářská loď, jejíž posádka se zabývá nelegálním lovem. Jesse na svou stranu získá desetiletého velrybářova syna Maxe, který se musí podřizovat tradici rodiny. S pomocí dospělých přátel se chlapcům podaří lovce usvědčit a odevzdat do rukou policie. Max přitom neztratí respekt před svým otcem: jejich rodinné pouto je kupodivu tímto konfliktem vzájemně posíleno.

obrazek

Něco o Zachraňte Willyho 2

18. ledna 2010 v 15:28 Filmy
Jesse, který se s pěstounskou rodinou Greenwoodových celkem dobře sžil, se musí vypořádat s existencí náhle objeveného nevlastního bratra Elvise. Greenwoodovi vezmou oba rozhádané bratry na prázdniny k moři, kde se jesse opět setkává s Willym. Radost ze shledání však netrvá dlouho, neboť nedaleko pobřeží došlo k havárii tankeru, která ohrožuje nejen Willyho, ale i celou jeho rodinu...
V okamžiku, kdy se nebezpečí maximálně vyhrotí, musí Jesse zmobilizovat všechnu důvěru, přátelství a víru, aby se pokusil Willyho i jeho sourozence vrátit zpět matce a otevřenému oceánu. Dává v sázku svůj vlastní život a věří, že Willy mu bude ochoten vzápětí oplatit stejnou mincí...

obrazek


Něco o Zachraňte Willyho 1

16. ledna 2010 v 15:18 Filmy
Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny.
Zachraňte Willyho je milý a dojemný příběh přátelství chlapce a velryby. Když se chlapec dozví, jaký nešťastný osud jeho přítele čeká, vymyslí vlastní plán a svede boj s časem, aby Willyho vrátil do jeho přirozeného domova.

obrazekObrázky kosatek

13. ledna 2010 v 13:00 kosatky

Kosatky

http://www.raydiving.com/images/Norsko/orcas_05_640x480.jpg


http://www.e-planeta.cz/images/161.jpg

http://www.zabaci.cz/obrazky/Orcinus_orca_3.jpg


http://www.banda.cz/webs/k/kosatky/gallery/ready/1229557374/kosatka62.jpg


http://www.fotoaparat.cz/g/04/04/27/38422_b64a2.jpg


Obrázky koníčků

11. ledna 2010 v 16:00 koni
http://www.prani-k-narozeninam.kodo.cz/albums/kone/normal_kone01.jpg

http://img.signaly.cz/blogy/a/n/dul.signaly.cz/2007-8-30-Hlava%20b%C3%ADl%C3%A9ho%20kon%C4%9B.jpg

http://www.vannercentral.com/images/The%20Old%20Horse.jpg

http://www.konepruske-jeskyne.cz/fotky/kun.jpg

http://img.signaly.cz/blogy/a/n/dul.signaly.cz/2007-8-30-Hlava%20hn%C4%9Bd%C3%A9ho%20kon%C4%9B.jpg

http://www.ifauna.cz/clanky/foto/02_02_kone1.jpg

http://cdadafoto.webzdarma.cz/zver/2003_0923_130037_Su_kone_i.jpg

http://konici.kvalitne.cz/index/kun.jpg

http://moznaprijdeijxd.files.wordpress.com/2009/04/10-kone.jpg

http://www.elektricke-ohradniky.cz/obrazky/pro-hribata-1.jpg